Відбулася міжнародна науково-практична конференція
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

Скажем СНІДу ні

Дата: 3 грудня 2018 о 09:54, Оновлено 10 січня о 10:24

Скажем СНІДУ ні!

3 грудня в нашій школі відбувся захід з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, метою якого було привернення уваги учнівської молоді до проблеми поширення СНІДу в Україні, підтримка людей із ВІЛ-позитивним статусом та проведення роз’яснювальної роботи щодо убезпечення від інфікування, можливих шляхів зараження інфекцією та її лікування.Захід в школі традиційно відбувся із символом – червоною стрічкою.  Учні переглянули відеоролик про СНІД, взяли участь в соціологічному опитуванні «Що я знаю про ВІЛ/СНІД». Учні 5-9 класів запалили свічки пам’яті, згадавши тих людей, яких забрала «чума ХХІ століття». Головною думкою даного заходу є  необхідність особистого внеску кожного для ефективного протистояння поширенню ВІЛ/СНІДу, який полягає в прихильності до здорового способу життя, в проявах розуміння, сміливості, терпимості, милосердя до тих, хто хворий. Діти охоче брали участь в заході, висловлюючи свою надію на майбутнє без СНІДу, співчуваючи тим, хто вже захворів. Адже на рахунку цієї хвороби безліч мільйонів людських життів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.