Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
Як Вам новий сайт?

Скажем СНІДу ні

Дата: 3 грудня 2018 о 11:54, Оновлено 10 січня о 12:24

Скажем СНІДУ ні!

3 грудня в нашій школі відбувся захід з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, метою якого було привернення уваги учнівської молоді до проблеми поширення СНІДу в Україні, підтримка людей із ВІЛ-позитивним статусом та проведення роз’яснювальної роботи щодо убезпечення від інфікування, можливих шляхів зараження інфекцією та її лікування.Захід в школі традиційно відбувся із символом – червоною стрічкою.  Учні переглянули відеоролик про СНІД, взяли участь в соціологічному опитуванні «Що я знаю про ВІЛ/СНІД». Учні 5-9 класів запалили свічки пам’яті, згадавши тих людей, яких забрала «чума ХХІ століття». Головною думкою даного заходу є  необхідність особистого внеску кожного для ефективного протистояння поширенню ВІЛ/СНІДу, який полягає в прихильності до здорового способу життя, в проявах розуміння, сміливості, терпимості, милосердя до тих, хто хворий. Діти охоче брали участь в заході, висловлюючи свою надію на майбутнє без СНІДу, співчуваючи тим, хто вже захворів. Адже на рахунку цієї хвороби безліч мільйонів людських життів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.