Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Осінні канікули

Дата: 15 жовтня 2020 о 08:38, Оновлено 2 лютого 2021 о 17:49
91 перегляд

Пам’ятка для батьків та дітей на період осінніх канікул

З 15 жовтня 2020 року для учнів нашої школи розпочнуться осінні канікули,які триватимуть по 30 жовтня 2020 року (включно), а вже 2 листопада школярі повернуться до навчання.

Вже зараз кожен планує по-різному провести осінній вікенд. Подорожі, екскурсії, відпочинок за містом, веселі і радісні друзі...

Педагогічний колектив школи бажає усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.

Дорогі діти!

1.Дотримуйтеся правил дорожнього руху. Перш ніж перейти дорогу переконайтесь у відсутності транспорту. Якщо до Вас наближаються транспортні засоби, слід почекати поки вони проїдуть і ні в якому разі не намагатися перебігати дорогу перед ними. Не грайтесь на тротуарі, біля доріг. Дотримуйтесь правил посадки в автотранспорт. На зупинці не стійте близько біля дороги. Переходьте проїзну частину тільки по пішохідному переходу і на зелений сигнал світлофора. Коли переходите дорогу, подивіться спочатку ліворуч, потім праворуч. Не виїжджайте на проїжджу частину на велосипеді.

Завжди пам'ятайте, що помилку, допущену на уроці, можна виправити, а помилка в дотриманні Правил дорожнього руху часто буває непоправною і від Вашої дисципліни на вулиці залежить Ваша безпека.

2.Щоб уникнути електротравм, категорично забороняється: наближатися до обірваних проводів ближче 8 м.; залазити на опори ліній електропередач; відчиняти двері та проникати в трансформаторні підстанції.

3.Не грайтесь біля залізничного полотна, не кладіть на рейки предмети, не кидайте нічого у вікна потягу.

4.Не грайтесь на будівельних майданчиках.

5.Не беріть в руки вибухонебезпечні предмети, а у випадку їх виявлення, необхідно повідомити дорослих.

6.Не можна розпалювати вогнища і кидати в вогонь карбід, солярку, бензин тощо.

7.Не грайтеся з бродячими собаками і кішками. Мийте руки після ігор перед обідом.

8.Не використовуйте піротехнічні засоби - це небезпечно!

9.Не впускайте в квартиру незнайомих людей у відсутності дорослих.

10.Якщо на вулиці хтось іде чи біжить за вами, а додому далеко, біжіть у найближче людне місце: до магазину, автобусної зупинки.

11.Якщо незнайомі дорослі намагаються відвести вас силою, чиніть опір, кричить, гукайте на допомогу: "Допоможіть! Мене веде незнайома людина!"

12.Не погоджуйтеся ні на які пропозиції незнайомих дорослих.

13.Не грайтеся з гострими, колючими та ріжучими, легкозаймистими та вибухонебезпечними предметами, вогнепальною та холодною зброєю, боєприпасами.

14.Не вживайте лікарські препарати без призначення лікаря.

15.Під час спілкування по телефону не називайте адресу, номер свого телефону , не підтримуйте розмови з незнайомцями.

16.Під час масових заходів не відходьте від дорослих, не штовхайтеся, не бігайте, не йдіть напереріз. Ніколи не наступайте на кульку, пакет, картонну коробку, не стійте біля сміттєвих контейнерів та урн. Інколи такі речі можуть вибухати.

17.Не ходіть гуляти без дозволу. Батьки завжди повинні знати, де ви перебуваєте. Збираючись на прогулянку, не вдягайте дорогі прикраси, які можуть стати причиною нападу на вас.

18.Про будь яку заподіяну вам шкоду повинні знати дорослі.

19.Дотримуйтеся правил поведінки біля водоймищ. Не грайся на березі річок, озер та ставків.Перший лід та лід під час відлиги, потепління - небезпечний.

Бережіть своє здоров'я!!! Пам'ятайте та виконуйте ці правила!

Доброго, приємного та безпечного Вам відпочинку!

Нехай Вам щастить!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.